RestoPos Teknolojisi

Yazılım, donanım ve tüm diğer teknoloji ithiyaçları için:

Mali Onay

Yeni gelen kanun ile birlikte çoğu işletmede yazarkasa-pos kullanımı zorunlu hale geldi. RESTO restoran otomasyonun modülü yeni nesil yazarkasa-pos ile GMP3 ve TSM üzerinden entegre bir şekilde çalışmaktadır.

MyMenü

Dijital menülerinizi en ince detayları ve harika görselleri ile müşterilerinize sunabileceğiniz ; Ayrıca müşterilerinizin masadaki tabletleri kullanarak garson çağırma, anketlere katılma, hesap isteme gibi işlemleri yapabileceği uygulamadır.

Paket Sistemi

Resto restoran otomasyon moddülünde siparişler 5 farklı şekilde alınabilmektedir Caller Id (Numara gösterme sistemleriyle şubede siparişler alınabilir.). Firmaya ait sipariş alabilen bir web sitesinden. “yemeksepeti.com” dan. İşletmenize ait veya size özel mobil uygulamalardan.

Mutfak Ünitesi

Türkiye'de ilk ve tek olan Restopos üretimi Mutfak ünitesi ürünü ile: Sipariş yazıcılarından çıkan sipaiş kağıtları ürün hazır olduğunda ünite üzerinden okutulan barkod okuyucu ile sipariş alan garsonun el terminaline mesaj olarak iletilir.
Bu sayede mutfak ve garson senkronizasyonu tam olarak sağlanarak ürünleri gecikme yaşanmadan ve kargaşa olmadan müşteriye teslimatı sağlanır.

RestoCELL

Restoran otomasyonunu bir adım öne taşıyarak tablet ve telefonlardan raporlara online erişim ve kritik raporların sms veya e-posta ile yöneticilere gönderilmesini sağlar. Android ve iOS işletim sistemi kullanan cihazlar için faliyet göstermektedir.

Resto Mobile

Resto satış noktaları ve restoran otomasyon yönetim yazılımızı kullanan restoran, cafe, bar, otel vb. işletmeler için hazırlanmış, garsonların iPhone veya iPod Touch kullanarak kolay, hızlı ve hatasız şekilde sipariş alabilmeleri sağlayan mobil uygulamadır.

Yemeksepeti.com Entegrasyonu

Resto yemeksepeti.com ile çift yönlü entegrasyona sahip sayılı restoran otomasyon programlarından bir tanesidir.


Yemeksepeti’ne verilen siparişler direkt olarak Resto’nun içerisine düşmekte ve bu siparişler Resto tarafından mutfak, bar veya diğer hazırlanma noktalarına otomatik gönderilmektedir.


Siparişlerin alındı bilgisi, iptal-onay işlemleri ve teslimat bilgileri de Yemeksepeti’ne Resto tarafından bildirilmektedir.

Akıllı Terazi Entegrasyonu

RestoPos : Digi,Bizerba ve CAS markalı akıllı terazilerle direkt etkileşimli bir şekilde çalışmaktadır.

Şube ve Franchise Yönetim Sistemi (MyADMIN)

Çok şubeli işletmeler için şubelerin bir merkezden yönetilmesini sağlayan sistemdir.

Biyometrik – Dijital Yetki Sistemi

Resto’da yapılan kritik işlemleri parmak izi okuyucular yardımı ile tek kişiye yaptırabilir veya mobil uygulamalar ile kritik işlemlerin onayı verileilir

CRM

Müşteri kartları, parapuan, kampanyalar mail veya mesaj atılabilir ve müşteriye özel mobil uygulama desteği vardır.

Mutfak Monitörü

Garsonlar siparişi alır almaz restoran otomasyon yazılımımız ile entegre çalışan mutfak monitörüne iletilir böylece siparişler daha hızlı hazırlanmış olur.

ERP – Backoffice Entegrasyonu

Resto’da yapılan satışlar Logo, Netsis, Micro, SAP ve Keysoft ERP sistemlerine tüm ayrıntısıyla üretim, stok, reçeteler direkt aktarılabilmektedir.

Resto Cloud ve Datacenter

Çok şubeli işletmelerde şubelerdeki verinin merkezi bir depolama sistemine otomatik senkronizasyonu yapılmaktadır.

Yüksek güvenlik ve stabilite

Resto: kodlanmasından sahada uyarlanmasına kadar tüm aşamalarda sistem güvenliği ile donatılmıştır. Resto Kullanan müşterilerin tercih nedenlerinden biri de sorunsuz sıfır hata ile çalışmasıdır.
Ortak Teknoloji

2007 yılından bugüne kesintisiz hizmet.

Partnerlik
  • Google Partner
  • Tanaza Partner
  • Microsoft Partner
  • Restopos Partner
Bizi takip edin