Ekipler için tasarlanmış, entegre çevrimiçi takvimler

Her günü dolu dolu yaşayın

Yeni Google Takvim ile programınızı pratik şekilde düzenleyebilir, işlerinize yoğunlaşmak için zaman kazanabilirsiniz.

Google Takvim

Ekipler için tasarlanmış, entegre çevrimiçi takvimler

Toplantılar için akıllı planlama

İş arkadaşlarınızın uygunluk durumunu kontrol ederek veya onların takvimlerini tek görünümde katmanlar halinde görerek etkinlikleri hızlı bir şekilde planlayın. Takvimlerinizi paylaşarak diğer kullanıcılara tüm etkinlik ayrıntılarını ya da yalnızca müsait olup olmadığınız bilgisini gösterebilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan erişin

Planlamanızı telefonunuzdan veya tabletinizden görüntüleyin veya düzenleyin. Optimize edilmiş mobil uygulamalarımızı kullanın veya telefonunuzun yerleşik takvimi ile senkronize edin.

Takvimleri web üzerinde yayınlayın

Kolay takvim yayınlama ile özel etkinlikleri müşterilerle paylaşın veya kişilerin ne zaman uygun olduğunuzu bilmesini sağlayın. Ayrıca, takvimler doğrudan Google Sites'a entegre edilebilir.

Toplantı odalarının veya paylaşılan kaynakların müsait olup olmadıklarını görün

Takviminizden konferans odalarına, projektörlere veya langırt masalarına bakın ve onları rezerve edin. Paylaşılan odaları veya kaynakları ayarlamak ve bunları Takvim etkinliklerine eklemek kolaydır.

"Çalışanlar zaten aşina oldukları araçları sağladığımızdan hızla adapte olabiliyorlar ve Takvim ile nasıl bir toplantı ayarlanacağı veya ekip arkadaşlarıyla nasıl doküman paylaşılacağı gibi konularda endişe duymadan hemen çalışmaya başlayabiliyorlar."

Grup takvimi oluşturabilir miyim?

Evet. Kuruluşunuzdaki herkes (veya bir kullanıcı alt kümesi) tarafından erişilebilen bir takvim oluşturabilirsiniz. Örneğin, ekip tatilleri ve düzenli toplantılar gibi etkinlikler için bir grup takvimi isteyebilirsiniz.

Tüm takvimlerimi taşıyabilir ve senkronize edebilir miyim?

Evet. Lotus Notes ve Microsoft ortamları dahil olmak üzere birçok takvim türü için takvim taşıma seçenekleri vardır.

Google Takvim'de etkinlik hatırlatıcıları var mı?

Evet. Varsayılan olarak, Google Takvim bir etkinlikten 10 dakika önce bir açılır hatırlatıcı görüntüler. Hatırlatıcı zamanlarını Takvim'in ayarlarında değiştirebilirsiniz.
Ortak Teknoloji

2007 yılından bugüne kesintisiz hizmet.

Partnerlik
  • Google Partner
  • Tanaza Partner
  • Microsoft Partner
  • Restopos Partner
Bizi takip edin