Firmamız
hakkında

Kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine çok yönlü hizmet sunan Ortak Teknoloji, 2007 yılında kurulmuştur.

ORTAK TEKNOLOJİ 2007 yılında kuruldu. Bugüne kadar geçen süre içerisinde yerli ve uluslararası birçok firma ile projelere imza attı. Ekibi ve tüm yöneticileri ile kesintisiz ve kalteli hizmet anlayışından hiçbirzaman ödün vermedi.

Uzman kadromuz tarafından benimsenen öncelikli prensip maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu prensip çerçevesinde üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterilerimize sunmaktayız.

Rakamlar
& İstatistikler

Kuruluşumuzdan bugüne hatırlayabildiğimiz kadarıyla tamamladığımız işlerin rakamsal karşılıkları. 

13

Yıllık tecrübe

2007 yılından bugüne kadar birçok projeye imza atmış ve sorunsuz olarak tamamlamışız. 

5

Farklı ülkeye hizmet ihracı

Almanya, İngiltere, Amerika, Azerbaycan ve K.K.T.C hizmetlerimizi ve çözümleri ihraç ederek katma değer sağladığımız ülkeler.

297

Farklı proje

Şimdiye kadar aklımıza gelen ve ancak sayabildiğimiz projeler, noksan olan olabilir ama biz minimum rakam olarak belirtmek istedik. 

Bilgi 
Güvenliği
Gelecek

Güvenilir ve sürdürülebilir BT hizmetleri sunuyoruz. Gezegenimiz için daha çok çalışmamız gerekli.

Bilginin günümüzde en değerli varlık olduğunu biliyor ve korunması için kanunların oluşmasını beklemeden en hassas değerlerde koruma altına almak için hertürlü yatırımı ve çalışmayı yapıyoruz. 


Ortak Teknoloji müşterilerine, geçmişte kazanmış olduğu tecrübelerini yeni teknolojiler ile birleştirip uçtan uca Bilgi teknolojileri Projeleri hazırlayarak sunmakta ve hayata geçirmektedir. Geniş yelpazedeki teknik uzman kadromuz ile HP ve Microsoft sertifikalı mühendislerimiz sayesinde müşterilerimizin tüm BT projelerinde ihtiyaçları olan insan kaynağı ve servis desteği sağlayarak profesyonel hizmetler sunmaktadır.